Letak Sprednja_1 logo

Stavka

SPLOŠNA STAVKA

Sindikata vzgoje, izobraževanja, znanosti in kulture Slovenije

Spoštovani  dijaki,

Jutri, v sredo, 14. marca 2018, se bo nadaljevala splošna stavka Sindikata vzgoje, izobraževanja, znanosti in kulture Slovenije.

Na dan stavke, v sredo, 14. marca 2018 na naši šoli POUK NE BO POTEKAL.

Sicer bodo ta dan vrata naše šole odprta dijakom, v interesu morebitne nujne potrebe  po zagotovitvi varstva otrok (v času ob 8.00 do 14.00 ure).

Prosimo, da morebitno prisotnost dijaka v šoli starši najavijo v tajništvo šole do vključno srede, 14. 3. 2018, do 8.00 ure zjutraj. Dijaki, ki bivajo v našem dijaškem domu, lahko ostanejo v dijaškem domu.

Osnovni delovni proces v dijaškem domu bo potekal prilagojeno, kar pomeni, da bomo poskrbeli za prehrano in druge obveznosti (prilagojen urnik, napotki, nadzor), ki izhajajo iz medsebojnega dogovora o nastanitvi dijakov.

Morebitna druga obvestila bomo objavljali na šolskih spletnih straneh oz. z okrožnicami v šoli. Za dodatne informacije smo dosegljivi. V primeru preklica stavke bo delo na šoli potekalo nemoteno.

Opravičujemo se, da vas obveščamo šele sedaj, čakali smo namreč na dokončno odločitev o izvedbi stavke.

Zahvaljujemo se vam za razumevanje in vas lepo pozdravljamo.

Ravnatelj GSKŠ Ruše

Samo Robič, univ. dipl. inž. kem. teh.

Lea Levstik