Luka Vodušek

Ko se spominjam srednješolskih dni, se nasmejem ob spominih na sošolce in profesorje. Nekaj najbolj smešnih…

Ko je bil sošolec Sandrino glasen pri uri g. Verčka, mu je g. Verčko rekel: »Gospod Golob, vejevje zunaj je še vedno prosto.«

Spomnim se, da sta v 3. letniku g. Tuš, ki nas je učil farmacevtsko kemijo, in Sandrino tekmovala v tem, kdo prej reči eno matematično enačbo. Zmagal je SandrinoJ.

Spomnim se, ko smo na testu pri g. Ivanoviču skoraj vsi ‘ubili’ otroka pri izračunu, zato je po šoli kričal, da smo morilci. Edini, ki ni bil morilec, je bil Stojan, ker je pri tem računu v odgovor zapisal nekaj takega: Zaradi varnosti otroka prepuščam izračun vam.

Kaj počnem danes? Sem novopečeni univerzitetni diplomirani inženir medijskih komunikacij, za diplomsko nalogo sem oblikoval 3D tiskalnik v 3D programu, za švicarsko podjetje pa sporočam rezultate nogometnih tekem slovenske lige.

Luka Vodušek

(farmacevtski tehnik, generacija 2001)

administrator