tanja viraj

Tanja Viraj

Spomini na srednješolska leta v Rušah so veseli. Vedno se nasmejim pri sebi, ko pomislim na vse prigode in smeh, ki sem ga doživela skupaj s sošolci. Družilo nas je veselje do farmacevtskega poklica, kar se je lahko čutilo. Vedno smo si pomagali, zelo zanimivo pa je bilo tudi to, da smo prihajali iz različnih krajev Slovenije. Tako sem tista leta spoznala ogromno strokovnih ljudi, pa tudi veliko prijateljev, s katerimi smo v stikih še zdaj. Zelo zabavna je bila vožnja z vlakom iz Maribora proti Rušam. Te vožnje so bile vedno pestre! Prav tako pa niso zaostajali naši učitelji, ki so bili zelo zabavni in so nam znali popestriti ure. Najbolj mi je v spominu ostal g. Verčko, ki nas je učil fiziko. Nekega dne je bil sošolec pred tablo in ni znal odgovoriti na zastavljeno vprašanje. Da bi mu osvežil spomin, ga je g. Verčko napotil poiskat kolo, z namenom, da se sošolec spomni odgovora. Vsi smo se smejali, skupaj s sošolcem, ki se je čez 5 minut vrnil v razred, še vedno brez prave ideje, kaj bi naj odgovoril. V Rušah sem preživela res zabavna 4 leta…,zelo rada se spominjam teh dni. Pot me je nato zanesla v Ljubljano, na fakulteto za farmacijo. Tudi tukaj se imam super. Spoznala sem veliko novih ljudi iz sveta farmacije, se naučila ogromno novega in ne nazadnje doživela nepozabne dogodivščine. Zdaj sem absolventka, še malo, pa bom svoja študentska leta zaključila. Lepi spomini pa bodo ostali za vedno!

Tanja Viraj (farmacevtski tehnik, generacija 2007)

trenutno tudi profesorica na naši šoli

tanja viraj